Sprawdzony partner w ciepłownictwie

O firmie


Firma Erion Sp. z o.o. powstała w lutym 2009 roku.

 

Podstawę firmy stanowi kadra kierownicza i pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży ciepłowniczej oraz budowie i remontach instalacji przemysłowych, zdobyte w kraju i za granicą.

 

W chwili obecnej nasza firma zatrudnia na stałe wykwalifikowaną kadrę w zakresie sieci i infrastruktury ciepłowniczej (sieci i węzły cieplne) oraz robót kanalizacyjnych, wodociągowych, teletechnicznych. Dążąc do kompletności działania w branży ciepłowniczej, firma prowadzi działalność w zakresie projektowania sieci cieplnych i instalacji przemysłowych w oparciu o współpracę z doświadczonymi w tej branży projektantami. Działalność rynkowa w branży ciepłowniczej jest oparta na współdziałaniu ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami m.in. Isoplus Polska Sp. z o.o. – systemy rur preizolowanych.

 

Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym partnerem, podzielającym filozofię prowadzenia biznesu w oparciu o wzajemne poszanowanie racji i interesów. Innowacja, kreatywność oraz jakość i terminowość wykonywanych realizacji to cechy działania, do których przykładamy szczególną wagę.

 
Nowoczesne ciepłownictwo to nasz kierunek.

 

 

 

Copyright © Erion 2021.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie - Studio72